O nas

Nasza kadra
 
mgr Jarosław Stanosz

mgr Jarosław Stanosz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Nazywam się Jarosław Stanosz i jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii.

Pracę fizjoterapeuty traktuję jako pasję, a zdrowie oraz pomoc moim pacjentom od zawsze były moimi priorytetami. Moje spore doświadczenie oraz wysokie umiejętności działają na korzyść moich podopiecznych, przez co rehabilitacja w moim wykonaniu staje się szybka i skuteczna.

W swojej pracy staram się, by pacjent w jak najkrótszym czasie doszedł do jak najlepszej poprawy swojego stanu funkcjonalności. Do tego celu używam całej swojej wiedzy i kompetencji, którą nabyłem na studiach, w pracy oraz kursach specjalistycznych. Pracuję w oparciu o różne koncepcje terapii i nie trzymam się sztywno jednej metody, a pozytywne efekty prowadzonych terapii dają mi olbrzymią satysfakcję i motywują do dalszego rozwoju.

Poza rehabilitacją pasjonuję się również sportem. Wieloletnie uprawianie hokeja na trawie sprawiło, że świetnie czuję się pracując zespołowo, stałem się osobą zdyscyplinowaną, pewną siebie i otwartą na wyzwania. Aktywny wypoczynek jest moim sposobem na zachowanie sprawności ruchowej.

Ponieważ indywidualna praca z pacjentem daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, mam nadzieję, iż w domowej atmosferze uda mi się zapewnić Państwu kompleksową terapię, by móc polepszyć Państwa zdrowie fizyczne i komfort psychiczny.